6 niedziela wielkanocna – 22 maja 2022

  • Dziękuję za uczestniczenie w nabożeństwach majowych: dorosłym niewielkiej grupie dzieci Składam również podziękowanie rodzicom dzieci pierwszokomunijnym i rodzicom młodzieży przystępującej do bierzmowania którzy przekazali ofiarę jako dar ołtarza.
  • Dni krzyżowe przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego będziemy obchodzić w poniedziałek, wtorek i środę. Będziemy modlić się o dobre urodzaje i szczęśliwe zbiory.

W tym roku:

– w poniedziałek o godz. 17.30 różaniec – proszę o poprowadzenie Grupę Modlitewną o. Pio, o 18.00 – msza św. z modlitwami do św. o. Pio i  nabożeństwo majowe przy kapliczce na Gęsiówce o godz. 19.00;

– we wtorek o godz. 18.00 msza św. i majówka na końcu Bud przy kapliczce o godz. 19.00;

– w środę o godz. 18.00 msza św. i majówka o 19.00 przy kapliczce na Podlesiu;

  • We wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  • W piątek po mszy św. proszę na spotkanie Radę Parafialną zarówno byłą jak i nowo powołaną. Rozpoczniemy krótką modlitwą w kościele o godz. 19.00, następnie podsumowanie kadencji byłej Rady i spotkanie organizacyjne nowych członków.
  • Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. O godz. 10.30 poświęcenie tablicy upamiętniającej pomordowanych w czasie pacyfikacji mieszkańców naszej wsi podczas okupacji niemieckiej. Od godz. 15.00 przy Szkole festyn rodzinny. Informacje szczegółowe na plakatach.
  • Od piątku rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przez Zielonymi Świętami.
  • W I sobotę 4 czerwca  przejdzie przez naszą parafię piesza pielgrzymka z Cmolasu do Leżajska. Duszpasterze zwrócili się z prośbą o przyjęcie pielgrzymów na krótki odpoczynek przy kościele.   
  • Solenizantom najbliższego tygodnia składam najlepsze życzenia.
  • Msze św.: codziennie o 18.00, w sobotę o godz. 8.00.

Categories: