4 niedziela Wielkiego Postu – Laetare – 10 marca 2024

 • Składam serdeczne „Bóg zapłać”:

– Różom Różańcowym za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu;
– za ofiary jako wynagrodzenie p. Kościelnego i na renowację organów;

 • Przed świętami proszę o posprzątanie cmentarza: o pozbieranie niepotrzebnych rzeczy z grobów swoich bliskich a także o usunięcie wieńców z grobów ostatnio zmarłych parafian.
 • W piątek – Drogi Krzyżowe: o godz. 8.00, 16.00 – dla dzieci, 18.00
  i 19.30. Nauki rekolekcyjne dla uczniów będą miały miejsce 21 i 22 marca w godzinach południowych.
 • W przyszłą niedzielę wypominki roczne przed Gorzkimi Żalami, składka na potrzeby parafii.
 • Pani Sołtys Halina Lorenc zaprasza Mieszkańców Wólki Niedźwiedzkiej na Zebranie Wiejskie w niedzielę 17 marca o godz. 9.10 w Domu kultury. Na zebraniu omawiane będą ważne dla wsi sprawy.
 • Parafialny Zespół Caritas, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich i Koło Gospodyń Wiejskich zapraszają na kiermasz wielkanocny w Niedzielę Palmową przy kościele. Celem tego kiermaszu będzie pomoc
  w kosztownym leczeniu Madzi – naszej parafianki. Wiele osób zaangażowało się w to wydarzenie. Jeżeli możecie wspomóc bardzo proszę w imieniu organizatorów oraz rodziców Magdaleny. Znana jest Waszą wrażliwość na pomoc potrzebującym. Dziękuję za wszelkie formy wsparcia, proszę  o zrozumienie i wykorzystanie takiej możliwości pomocy, która przeznaczona jest dla konkretnej osoby.
 • W najbliższy piątek – 15 marca o godzinie 19:00 w budynku Ochotniczej     Straży Pożarnej w Wólce Niedźwiedzkiej odbędzie się spotkanie organizacyjne Strażackiej Warty przy Grobie Pańskim. Gdyby ktoś chciał dołączyć z innych stowarzyszeń i organizacji działających na terenie naszej miejscowości jak również indywidualnie, serdecznie zapraszamy na spotkanie. Piątek – godz. 19:00 Świetlica OSP Wólka Niedźwiedzka.

Categories: