Św. Szczepana – 26 grudnia 2023

  • Wyrażam wdzięczność i podziękowanie za przygotowanie wystroju kościoła:
    – rodzinom z Gęsiówki za przygotowanie choinek i dekoracji świątecznej;
    – Karolowi Kobylarzowi za wykonanie szopki bożonarodzeniowej, Karolowi Świąteckiemu  oraz tym wszystkim, którzy w tym pomagali; Wiele osób było zaangażowanych w prace, przygotowanie zewnętrznej oprawy, ustawianie choinek i przygotowanie kościoła – „Bóg zapłać”.
  • Pozdrawiamy wszystkich, którzy przebywają poza domem rodzinnym a z racji Świąt przyjechali do swoich rodzin. Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy aby pobyt w domach rodzinnych upływał w serdecznej atmosferze i jedności z bliskimi.
  • Jutro 27 grudnia, w liturgiczne święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty przypada dzień Imienin Pasterza naszej diecezji, Biskupa Jana Wątroby. Polecajmy dostojnego Solenizanta opiece Bożej za wstawiennictwem świętego Patrona. Msza św. o 7.30 poprzedzona adoracją Najświętszego Sakramentu od 7.00 i Nowenną do MB Królowej Polski. Na mszy św. poświęcenie wina. Msze św. do soboty o godz. 7.30.
  • W piątek o godz. 18.00 spotkanie wigilijno-opłatkowe dla OAZY i ministrantów.
  • W niedzielę – Św. Rodziny. Podczas  mszy św. odnowienie przyrzeczeń składanych przy zawieraniu sakramentu małżeństwa. O ile jest to możliwe zapraszamy razem małżonków. Zakończenie starego roku.

Categories: