6 niedziela wielkanocna – 25 maja 2025
- Dni krzyżowe przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego będziemy obchodzić w poniedziałek, wtorek i środę. Będziemy modlić się o dobre urodzaje i szczęśliwe zbiory:
– we wtorek o godz. 19.00 po mszy św. i nabożeństwie majowym modlitwy o urodzaje z Litanią do MB przy kapliczce PODLAS; - W tygodniu wspominamy:
– w środę – bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa – Patrona naszej Szkoły;
– w czwartek – św. Urszulę Ledóchowską;
– w sobotę – święto Nawiedzenie NMP – odpust w Medyni Głogowskiej – suma o godz. 11.00;
Solenizantom najbliższego tygodnia składamy najlepsze życzenia i polecamy ich opiece Bożej. - W środę – o godz. 17.30 adoracja o 18.00 uroczysta msza św. dziękczynna za Prymasa Tysiąclecia z udziałem Nauczycieli, Uczniów, Rodziców i Pracowników Zespołu Szkół.
- W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszam na te nabożeństwa bierzmowanych i kandydatów do Bierzmowania – uczniów klasy VII. W sobotę 5 czerwca zapraszam do przeżywania Wigilii Zesłania Ducha Świętego. O godz. 18.00 msza św. i modlitwy do Ducha Świętego.
- Po 10 latach służenia odchodzi z grona ministrantów KAROL ŚWIĄTECKI. Dziękuję mu za zaangażowanie w pomoc jaką okazał zwłaszcza w ostatnim czasie a szczególnie za przygotowanie szopki wspólnie z naszym klerykiem Karolem Kobylarzem.
- Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
- W I sobotę września odbędzie się pielgrzymka piesza do Sokołowa – kościoła jubileuszowego. Jest to dzień naszej modlitwy – sobota – jedna z wielu, w którą gromadzą się poszczególne parafie dekanatu. Przypominam, że codziennie od poniedziałku do piątku jest możliwość skorzystania ze spowiedzi św. w Sokołowie od godz. 10.30 do 12.00.
Msze św. w tygodniu o godz. 18.00, w sobotę w święto nawiedzenia NMP – o godz. 8.00 – wtedy zakończymy nabożeństwa majowe.