29 niedziela zwykła – 17 października 2021

  • Dziś trzecia niedziela miesiąca – polecamy naszą parafię. Dziękuję za składane ofiary na cele parafialne. Składam również gorzące podziękowanie p. Wiesławowi Węglarzowi i Zdzisławowi Szwaja za ułożenie płytek w wejściu do głównej części kościoła. O 12.30 nabożeństwo różańcowe i msza św.
  • W poniedziałek – św. Łukasza – patrona służby zdrowia, w środę św. Jana Kantego, w piątek – św. Jana Pawła II.
  • We wtorek z nabożeństwem różańcowym modlitwy do św. Michała Archanioła.
  • W piątek w Myczkowcach rozpoczynają się rekolekcje dla Parafialnych Zespołów Caritas.
  • W sobotę 23 października kolejne spotkanie członków Grupy Modlitwy św. o. Pio. Proszę o przewodniczenie modlitwie różańcowej.
  • Przed Uroczystością Wszystkich Świętych proszę o posprzątanie cmentarza.  Tych, którzy porządkują groby swoich bliskich proszę o zabieranie śmieci ze sobą.  
  • Można składać kartki na wypominki. Imiona i nazwiska swoich bliskich zmarłych proszę czytelnie wypisywać w mianowniku liczby pojedynczej. Spowiedź przed Wszystkimi Świętymi została zaplanowana na czwartek 28 października.
  • O posprzątanie kościoła proszę kolejne rodziny z Gęsiówki.
  • Jest możliwość przeprowadzenia w naszej parafii przygotowania do zawarcia małżeństwa, tzw. „kursu przedmałżeńskiego” połączonego z nauką tańca. Chętni proszeni są o zgłaszanie się codziennie po nabożeństwach różańcowych. Oferta skierowana jest do młodzieży po szkole podstawowej oraz starszych, którzy nie mają takiego przygotowania, koniecznego do zawarcia sakramentu małżeństwa. Warsztaty uzależnione będą od ilości zgłoszonych osób.    
  • Msze  św. w dni powszednie codziennie o godz. 17.00z nabożeństwem różańcowym.

Categories: