Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne archiwum

Czytaj Ogłoszenia

Liturgia Dnia

Słowo Boże na każdy dzień

Czytaj Liturgię

Kromka Słowa Bożego

Wideokomentarz do Niedzielnych Ewangelii

Oglądaj

WITAMY NA STRONIE PARAFII

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Godziny Mszy Świętych w niedzielę i święta:
8.00 - I Msza Św.
10.30 - II Msza Św.
12.30 - III Msza Św.

Msze Święte w tygodniu:

Poniedziałek - 
Wtorek - 
Środa - 
Czwartek - 
Piątek - 
Sobota - 

Niedziela Chrztu Pańskiego –13 stycznia 2019

  1. Kolejne rodziny z Bud proszę, aby zatroszczyły się o czystość świątyni w tym tygodniu: od rodziny Marciniaków do rodziny Jacków.
  1. W środę na godz. 18.00 proszę na spotkanie Radę Parafialną i osoby zbierające w ostatnich latach ofiary na rozbudowę kościoła. Będzie to spotkanie kolędowe połączone z podsumowaniem zbiórek ofiar.
  1. W niedzielę 27 stycznia w naszej parafii będą miały miejsce jasełka Lucjana Rydla „BETELJEM POLSKIE”. Przedstawienie przygotowane zostało przez parafian z Ostrów Tuszowskich pod kierunkiem ks. Piotra Wala – wikariusza w Ostrowach i p. Natalii Maciąg. Premiera odbyła się w sanktuarium Madonny z Puszczy w Ostrowach w Uroczystość Objawienia Pańskiego. U nas zostanie wystawione w kościele 27 stycznia - w niedzielę o godz. 15.30.
  1. Od tego tygodnia kościół będzie dostępny jako sakralny obiekt zabytkowy. Osoby, które zechcą zatrzymać się i zapoznać z historią świątyni będą mogły skorzystać z systemu audiodeskrypcji i wykorzystując tablety zapoznać się najważniejszymi punktami zabytkowego kościoła. Planując taką wizytę proszę o wcześniejsze skontaktowanie się z parafią lub z osobą odpowiedzialną za opiekę nad zabytkiem.