Ogłoszenia Parafialne

ogłoszenia parafialne archiwum

Czytaj Ogłoszenia

Liturgia Niedzieli

Liturgia z dnia 20 marca 2016 Niedziela Palmowa

Czytaj Liturgię

Kromka Słowa Bożego

Wideokomentarz do Niedzielnych Ewangelii

Oglądaj

WITAMY NA STRONIE PARAFII

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Godziny Mszy Świętych w niedzielę i święta:
8.00 - I Msza Św.
10.30 - II Msza Św.
12.30 - III Msza Św.

Intencje Mszy Świętych:

Poniedziałek - 
Wtorek -
Środa-
Czwartek-
Piątek - 
Sobota - 

17 Niedziela zwykła – 24 lipca 2016

 1. Dziś i w przyszłą niedzielę w godz. 9.00 – 15.00 w Sokołowie trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę do grupy św. Jadwigi. Spotkanie przed pielgrzymką w Domu Parafialnym w Sokołowie w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 1. W tygodniu wspominamy:
  - w poniedziałek – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa;
  - we wtorek – św. Joachima i Annę – rodziców NMP;
  - w piątek – św. Martę;
  Wszystkich solenizantów polecamy opiece Bożej Opatrzności i wstawiennictwu św. Patronów.
 1. Jutro w Rzeszowie w Parku Papieskim godz.. 9.00 rozpocznie się msza św. z oficjalnym posłaniem Pielgrzymów do Krakowa, a we wtorek msza św. na krakowskich Błoniach o 17.30. Od środy katechezy w różnych językach, w sobotę czuwanie z Ojcem św. Franciszkiem. W niedzielę uroczystości na zakończenie Światowych Dni Młodzieży. Większość uroczystości będzie transmitowana przez środki przekazu.
 1. Dziękuję rodzinom z Dołęgi za gruntowne posprzątanie kościoła i placu przy kościele i plebanii. Na nadchodzący tydzień proszę o posprzątanie kościoła kolejne rodziny z Dołęgi.
 1. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Aktywności Społecznej organizuje w dniu 08. ( środa ) piknik na wyjeździe dla dzieci z Wólki Niedźwiedzkiej  (do klasy 6 SP włącznie). Wyjazd do Osady Kresowej w miejscowości Basznia Dolna. Koszt pikniku 25 zł od osoby. W programie: udział w różnego rodzaju warsztatach rzemiosło, rękodzięło itp., zwiedzanie muzeum, gry i zabawy plenerowe, 1 posiłek.Każde dziecko musi mieć pełnoletniego opiekuna. Możliwe jest, aby jeden opiekun zabrał kilka dzieci pod opiekę-wymagana będzie pisemna deklaracja. Zapisy w dniu 31.07. ( w następną niedzielę po wszystkich Mszach Św.) Liczba miejsc ograniczona. Przy zapisie wymagana jest pisemna deklaracja opiekuna i wpłata 25 zł (za osobę). Więcej informacji na plakatach i pod numerem tel. 607 194 653.
 1. Trwają żniwa. W niedzielę 7 sierpnia będziemy w parafii dziękować za szczęśliwe zbiory. Zachęcam do przygotowania wieńców dożynkowych. Dożynki diecezjalne będą miały miejsce w katedrze rzeszowskiej w niedzielę 28 sierpnia. Ks. Biskup prosi, aby w tym czasie nie organizować dożynek na terenie diecezji. Na Jasnej Górze Dożynki Ogólnopolskie w niedzielę 4 września.