Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne archiwum

Czytaj Ogłoszenia

Liturgia Dnia

Słowo Boże na każdy dzień

Czytaj Liturgię

Kromka Słowa Bożego

Wideokomentarz do Niedzielnych Ewangelii

Oglądaj

WITAMY NA STRONIE PARAFII

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Msze Niedziela i Święta:


I - 8:00
II - 10:30
III - 12:00

Nabożeństwa i czuwania :


4 niedziela wielkanocna – 12 maja 2019

 1. Niedziela Dobrego Pasterza - rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania. O godz. 10.30 – I Komunia św. Z okazji I Komunii św. rodzice dzieci złożyli ofiarę na zakup relikwiarza św. o. Pio. Relikwiarz został zakupiony razem z innymi ofiarodawcami. Obecnie czekamy na wykonanie gabloty na wszystkie relikwie jakie są w parafii: św. Faustyny, św. Jana Pawła II i św. o. Pio.
 2. W poniedziałek - Matki Bożej Fatimskiej. Różę pod tym wezwaniem proszę o odmówienie różańca przed mszą św. jako przebłaganie za akty profanację wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej.
 3. W tygodniu:
  - w poniedziałek po mszy św. spotkanie osób czytających w kościele podczas nabożeństw;
  - w środę - krąg biblijny;
  - w niedzielę o 10.30 rocznica I Komunii św.;
 4. W środę o godz. 19.00 spotkanie z przedstawicielem biura wyjeżdżających do Chorwacji i Czarnogóry.
 5. W piątek od godz. 17.00 do 20.00 w Domu Parafialnym będzie możliwość zapisów na turnusy wakacyjne: OAZY, LSO, RAM i inne wakacyjne wyjazdy.
 6. Kurs ewangelizacyjny MOJE MARZENIA prowadzony przez ewangelizatorów ze Szczecina rozpocznie się w sobotę 18 maja o godz. 9.00 w Domu Parafialnym. Zapraszam młodzież od VII klasy i ze szkół średnich. Proszę o listę zgłoszonych.
 7. W tygodniku NIEDZIELA polecam artykuł o I Komunii św. i o współczesnym niewolnictwie w artykule: „W rękach porywaczy”. Tydzień temu zamieszczona została relacja o przekazaniu relikwii św. o. Pio. W GOŚCIU NIEDZIELNYM warto przeczytać o Fatimie i kulisach zamachu na Jana Pawła II. Artykuł: „Terminarz Breżniewa”.