Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne archiwum

Czytaj Ogłoszenia

Liturgia Dnia

Słowo Boże na każdy dzień

Czytaj Liturgię

Kromka Słowa Bożego

Wideokomentarz do Niedzielnych Ewangelii

Oglądaj

WITAMY NA STRONIE PARAFII

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Msze Niedziela i Święta:


I - 8:00
II - 10:30
III - 12:00

Nabożeństwa i czuwania :


Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 16 czerwca 2019

  1. Ks. bp przyjął rezygnacje księży, którzy osiągnęli wiek emerytalny: ks. Józefa z Nienadówki i ks. Jana z Górna. W sierpniu te parafie obejmą nowi proboszczowie. Ks. Marek z Łowiska idzie do Rzeszowa do parafii Bożego Ciała. Ks. Tomek – wikariusz z Trzebosi został zamianowany proboszczem w parafii Glinik Polski.
  2. We wtorek mszą św. o godz. 18.00 zakończymy rok szkolny. Na dziękczynienie zapraszam Nauczycieli, uczniów i rodziców.
  3. W środę od godz. 16.30 spowiedź św. przed Uroczystością Bożego Ciała, na zakończenie roku szkolnego, przed sakramentem Bierzmowania i pierwszym piątkiem
  4. W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. o godz. 8.00 i druga msza św. o godz. 11.00, a po niej procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy. Trasa procesji: I ołtarz – na wprost kościoła k/rodziny Stopyrów – proszę o przygotowanie rodziny z Siciarskiej - Kępy,  II – na skrzyżowaniu w dróg: Kuduki – Siciarska – Dołęga k/ rodziny Grub, Smycz i Radomskich – proszę o przygotowanie rodziny przy kościele – proszę o przygotowanie rodziny z Bud.  W z Siciarskiej od Krzysztofa Nycza do rodziny Litwinów z jednej strony i do rodziny Tabaków z drugiej strony, III – na skrzyżowaniu Siciarska – Siciarska – Kępa k/ rodziny Miazgów i Kościółków - proszę o przygotowanie wiernych z Gęsiówki i  IV ołtarz Rzeszowie o godz. 19.00 na Osiedlu Baranówka rozpocznie się koncert „Jednego serca, jednego Ducha”.
  5. W sobotę o godz. 12.00 dziękczynienie za renowację kościoła. Mszy św. podczas której uczniowie klasy VIII przyjmą sakrament bierzmowania będzie przewodniczył JE ks. bp Jan Wątroba. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania, ich rodziców i świadków będzie w środę od 16.30.
  6. Ks. Piotr Burek przekazał cegłę z drzwi św. z Bazyliki św. Piotra. Zostanie ona umieszczona razem z relikwiami świętych.
  7. O posprzątanie kościoła i placu kościelnego proszę rodziny bierzmowanych w ubiegłym roku i tegorocznych kandydatów. Odpowiedzialnymi za ubieranie kościoła i wszelkie dekoracje są: Agata i Andrzej Nieduży z Podlasu. Ubieranie kwiatami i ustawianie wszelkich dekoracji proszę uzgadniać bezpośrednio z nimi.